Novi Sad - Centar

ODLIČNA PONUDA 1/1 uknjižena nekretnina koja se nalazi u centru grada u neposrednoj blizini pozorišta.Stan se sasto

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,790 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000428
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 2789.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

ODLIČNA PONUDA 1/1 uknjižena nekretnina koja se nalazi u centru grada u neposrednoj blizini pozorišta.

Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i kuhinje koja je harmonika vratima odvojena od dnevnog boravka.Važno je napomenuti da stan ne zahteva nikakva ulaganja, kao i to da je u dvorištu zgrade obezbeđen parking za stanare.Ulično je orijentisan.Nekretnina je uknjižena bez tereta tako da je moguća kupovina putem stambenog kredita.U cenu je uračunata i agencijska provizija.Za više informacija kontaktirati 0637445379

Registarski br posrednika 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

135,130 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 45 m2 u izgradnji …

  • Soba: 1.5
  • 3,003 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, 48m2-Parking u dvorištu ID#10950…

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

142,150 €

Na prodaju je odličan jednoiposoban stan u ulici Branka Bajića u Novom Sadu, na jednoj od najpoželjnijih lokacija za život i investiranje. Stan se…

  • Soba: 1.5
  • 2,901 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Klisa

128,500 €

Petosoban stan na Klisi, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan petosoban stan u naselju Klisa, u Novom Sadu. Stan je površine 94m2, nalazi se n…

  • Soba: 4.5
  • 1,367 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

Prodaje se stan 2.5 Telep 47m2, uknjižen ID#8726…

  • Soba: 2.5
  • 2,766 €/m2
  • 47 m2