Novi Sad - Rotkvarija

Novi Sad-Sajam

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,397 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

105,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2062
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 105,300 €
  • Cena po m2 : 3396.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rotkvarija
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: vp/5

Prodajemo odličan stan u Slobodana Bajića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, kuhinje, jednog sanitarnog čvora. U blizini medicinskog fakulteta. Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem stambenog kredita i kredita za mlade. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 i Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

97,900 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Socijalno

107,000 €

Prodaje se komforna garsonjera na odličnoj lokaciji. U blizini su dom zdravlja, Sup, dve osnovne škole, dva vrtića. Garsonjera se sastoji od hodnik…

  • Soba: 0.5
  • 3,344 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

Prodaja stana na Telepu, novogradnja,41m2 ID#11142…

  • Soba: 1.5
  • 2,713 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

108,150 €

PRODAJEMO-Jednoiposoban, Centar ID#9737…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

105,900 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,583 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar

111,240 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2