-

*** Jahorina ***

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,088 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

160,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2061
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 160,600 €
  • Cena po m2 : 3088.46 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/0

Prodaje se apartman od 52 m2 na izuzetnoj lokaciji na Jahorini, na stazi 9 Trnovo, u kompleksu Snježna Dolina. Od šestoseda je udaljen svega 20 metara, što ga čini idealnim za skijaše i turiste. Apartman se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom i ima dve terase: jednu sa pogledom na stazu i drugu okrenutu ka šumi. Kompletno je opremljen, funkcionalan i odmah spreman za izdavanje, bez dodatnih ulaganja. Kompleks je u završnoj fazi uređenja, a novi sadržaji i poboljšanja doprineće većoj posećenosti tokom cele godine, posebno u letnjim mesecima. Apartman predstavlja odličnu investicionu priliku, bilo za turistički najam ili lično korišćenje. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

157,510 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,424 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

159,650 €

Na prodaju potpuno renoviran, svetao dvoiposoban stan – Sajam …

  • Soba: 2.5
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,500 €

63m2 Bulevar oslobođenja -Železnička ID#5444…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

156,460 €

Funkcionalan dvosoban, 49m2- Grbavica ID#10257…

  • Soba: 2.0
  • 3,193 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Jugovićevo

159,650 €

Novi Sad – Jugovićevo Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom delu grada Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan smešten u mirnom i…

  • Soba: 2.5
  • 2,495 €/m2
  • 64 m2