Novi Sad - Detelinara

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnica...Lift, klima, 2 terase, obe

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,781 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

152,955 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000425
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 152,955 €
  • Cena po m2 : 2781.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/5

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnica...

Lift, klima, 2 terase, obe zatvorene, jedna PVC (prostorija dodatna), druga roletna...

Zgrada odrzavana, vrlo dobar kvalitet gradnje..moze namestaj da ostane novom vlasniku..

Idealan porodican stan

Kontakt: Lav 2020 nekretnine – 063/744-5379 , REG.BROJ POSREDNIKA 1187

Agencijska provizija ukljucena u cenu. 

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

161,710 €

Dvosoban Grbavica ID#7236…

  • Soba: 2.0
  • 2,995 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

146,260 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan - poslovni apartman 46 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,180 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

156,460 €

Funkcionalan dvosoban, 49m2- Grbavica ID#10257…

  • Soba: 2.0
  • 3,193 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2