Novi Sad - Liman 4

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,000 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

153,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000422
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 153,000 €
  • Cena po m2 : 3000.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 6/7

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

154,500 €

Petrovaradin, Centar! Na prodaju trosoban duplex stan na samom početku Petrovaradina, dvorišno je orjentisan i nalazi se u zgradi staroj 13 godin…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

151,710 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,662 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Železnička stanica

149,350 €

Komforan, kompletno renoviran dvoiposoban stan – Železnička stanica, Novi Sad | 59 m² Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,531 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Trosoban stan 76 m², potpuno namešten – Premija na Novoj Detelinari !…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

145,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,595 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Grbavica

146,300 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,402 €/m2
  • 43 m2