Novi Sad - Telep

* Novogradnja - Telep *

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,902 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

121,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2042
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 121,900 €
  • Cena po m2 : 2902.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

NOVOGRADNJA SA PDV-OM! Prodajemo stan u izgradnji na najtraženijoj lokaciji u gradu. Zgradu zida renomiran investitor od najkvalitetnijih materijala na tržištu. Zorka termo blok koji je duplo veći od standardnih na tržištu + izolacija Vam donose prednost u zvučnoj i termo izolaciji i uštedi za grejanje i hladjenje stana i niže troškove. Hansgrohe galanterije u kupatilu. Prozori su firme Kömmerling, traju i preko 25 godina. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevna soba i kuhinja su spojeni i terase. Iz dnevne sobe postoji izlaz na terasu. Grejanje je podno sa kalorimetrima i plaća se samo u sezoni. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

123,600 €

Apartman u pešačkoj zoni – centar Novog Sada, odlična investicija…

  • Soba: 1.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

118,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju termo…

  • Soba: 2.0
  • 2,688 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

126,600 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan - bliže Telepu …

  • Soba: 2.5
  • 2,146 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

126,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,014 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Salajka

128,140 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 45m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,848 €/m2
  • 45 m2