Novi Sad - Telep

* Novogradnja Telep - sa PDV-OM *

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,705 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

127,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2040
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 127,150 €
  • Cena po m2 : 2705.32 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: vp/4

USELJIV STAN SA PDV-OM ! Prodajemo od renomiranog investitora useljiv stan sa jednom odvojenom spavaćom sobom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa delom koji je predvidjen kao ostava, kupatila, odvojene spavaće sobe, dnevne sobe i kuhinje i terase. Izlaz na terasu je iz dnevne sobe. Stan je dvostrano orjentisan. Zgrada je zidana sa najkvalitetnijim materijalima. Zorka aku blok, termo i zvučna izolacija su najkvalitetniji na tržištu. PVC stolarija je Kömmerling, najkvalitetnija oprema. Na dugoročni period Vam kvalitet opreme štedi na troškovima grejanja. Grejanje je podno na gas. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

132,350 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,816 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Prodajemo stan 47 m² – renoviran, Stara Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 2,564 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

* Novi Sad - Detelinara *…

  • Soba: 2.0
  • 2,687 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Železnička stanica

128,750 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

120,000 €

Novi Sad, Centar, lux prostran jednosoban stan u samom centru grada- namešten- može na kredit za mlade…

  • Soba: 1.0
  • 3,243 €/m2
  • 37 m2