Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Prodaja, Stan, Novi Sad, Petrovaradin

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,830 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

139,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2008
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 139,050 €
  • Cena po m2 : 1829.61 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/0

Prodajem odličan nov, neuseljavan trosoban stan. Odličan raspored. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

138,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, Namešten, 49m2-Parking u dvorištu ID#10951…

  • Soba: 2.0
  • 2,816 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

129,780 €

Nov jednoiposoban stan sa pogledom na Frušku goru…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

148,000 €

Novi Sad, Bulevar oslobodjenja, odličan jednoiposoban stan…

  • Soba: 1.5
  • 3,020 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

137,611 €

Dvosoban stan 46m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 46 m2