Novi Sad - Salajka

* Trosoban - Branka Radičevića *

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,604 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

198,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2007
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 198,200 €
  • Cena po m2 : 3603.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: vp/0

Prodajemo nov lepo opremljen, trosoban stan u ulici Branka Radičevića. Stan je opremljen najmodernijim nameštajem, sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora, terase. Nova zgrada, niski troškovi. Uknjižen 1/1. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 i Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

190,962 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,581 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

206,000 €

Prodaje se dupleks na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 5.0
  • 2,452 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Liman 4

193,640 €

LIMAN IV.Idealan za porodično stanovanje. Troiposoban, 94 m2. ID#3212…

  • Soba: 3.5
  • 2,305 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

202,000 €

Prodaje se stan 92m2 na I spratu. Futoška pijaca. Uknjižen ID#8197…

  • Soba: 3.5
  • 2,196 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Centar

190,500 €

Na prodaju prelep, moderno namešten dvosoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Futoškae pijace. Ova nekretnina predstavlja ideal…

  • Soba: 1.5
  • 3,888 €/m2
  • 49 m2