-

Divčibare

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,557 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

95,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1998
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 95,000 €
  • Cena po m2 : 1557.38 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Prodajemo trosoban stan – potpuno nov, neuseljavan i moderno opremljen. Nalazi se u mirnom okruženju netaknute prirode, idealnom za odmor i beg od gradske gužve. Prostran raspored i savremeni enterijer pružaju maksimalan komfor, dok lep ambijent i čista planinska atmosfera čine ovaj stan pravim mestom za život ili odmor. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

99,570 €

Podbara-Lepa Garsonjera 27 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 3,688 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Irig Vrdnik

90,640 €

***INVESTICIONA PRILIKA U CENTRU VRDNIKA – PRODAJA BIZNISA SA DVE STAMBENE JEDINICE od 88 m2*** …

  • Soba: 4.0
  • 1,162 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

97,850 €

Podbara, 24m2. Jednosoban namešten stan. …

  • Soba: 1.0
  • 4,077 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Centar

92,000 €

Novi Sad, strogi centar - Kompletno nameštena garsonjera …

  • Soba: 0.5
  • 3,172 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2