Novi Sad - Centar

* Novi Sad - Centar *

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,143 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

198,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1993
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 198,000 €
  • Cena po m2 : 3142.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/0

Stan u neposrednoj blizini centra grada i Dunavskog parka. Retka prilika na tržištu. Stan se nalazi u starijoj zgradi sa liftom, ulaz u zgradu je u procesu renoviranja. Stan je po strukturi trosoban i površine je 63m2. Stan se u potpunosti renovira, vodovodne, strujne i kanalizacione instalacije, keramika, stolarija spoljna i unutrašnja, podne obloge. Stan se sastoji od 2 odvojene spavaće sobe, dnevne sobe koja ima izlaz na terasu sa koje se pruža odličan pogled na Frušku Goru. Stan je veoma svetao . Useljivo u oktobru 2025. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jedn…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

188,500 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 3.0
  • 2,618 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 71 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

190,550 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. TROSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,382 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

196,670 €

Agencija Moj Dom nudi fantastičan trosoban stan u novogradnji, u kojem niko nije živeo. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja spaja sve pogodnos…

  • Soba: 3.0
  • 3,450 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

197,250 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,859 €/m2
  • 69 m2