Novi Sad - Centar

* Novi Sad - Centar *

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,196 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

163,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1992
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 163,000 €
  • Cena po m2 : 3196.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

Retka prilika na tržištu. Stan sa pogledom na Dunavski park! Stan se nalazi u starijoj zgradi sa liftom, ulaz u zgradu je u procesu renoviranja. Stan se u potpunosti renovira. Strujne, kanalizacione i vodovodne instalacije, keramika, spoljna i unutrašnja stolarija, podne obloge. Stan je pravi primer dvosobnog stana, sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane i svetle dnevne sobe, odvojene kuhinje, kupatila i spavaće sobe. Iz dnevne i spavaće sobe se pruža pogled na Dunavski park. Stan se nalazi na 5/6 spratova. Odlična prilika za investiciju. Useljivo krajem oktobra 2025. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

157,200 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,417 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

Prodaje se nov stan u tek useljenoj zgradi, Laze Lazarevića. Cena je sa pdv-om. Odlična ponuda, uknjižen, dve spavać…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja stana-Novosadskog sajma, 75m2 ID#10709…

  • Soba: 2.5
  • 2,254 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Grbavica

158,260 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,597 €/m2
  • 44 m2