Novi Sad - Adice

*Novi Sad-Adice*

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,648 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

131,296 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1957
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 131,296 €
  • Cena po m2 : 1648.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Prodajemo troiposoban stan u izgradnji na Adicama. Stan poseduje 1 kupatilo + odvojen toalet. Grejanje je na toplotne pumpe. GRATIS - terasa iznad cele površine stana koja pripada stanu. Sa terase se pruža pogled na ceo grad i Frušku goru. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

136,200 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,838 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

136,750 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

139,880 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan 65 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,152 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

131,350 €

Novi Sad, Telep, nadomak Bulevara Patrijarha Pavla u blizini Hitne pomoći prodaje se potpuno nov, odmah useljiv dvoipos…

  • Soba: 2.5
  • 2,388 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

• Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

126,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,085 €/m2
  • 41 m2