Novi Sad - Centar

Trosoban - Centar, kej

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,589 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

236,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1989
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 236,900 €
  • Cena po m2 : 3589.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: pr/4

Stara gradnja, klasičan trosoban stan. 66m2 uknjižen. Zasebne tri sobe i zasebna prostrana kuhinja sa trpezarijom. Prostrano kupatilo. Stan je u visokom prizemlju sa terasom, dvostrano okrenut. Pogled na ulicu i na dvorište. Ulaz je moguć i sa ulice i iz dvorišta gde je pripadajuće parking mesto. Stan poseduje podrumsku prostoriju i dodatnu ostavu 20m2 s pravom korišćenja [zajednička svojina koju koristi samo prodavac]. Za renoviranje, odmah useljiv. Odlična lokacija. U centru grada, blizu škole, blizu keja. Pogodan i za pretvaranje u kancelarijski - poslovni prostor. M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Registarski broj posrednika: 1018 Mila 0628153377

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

236,900 €

Porodičan stan 82m2 - Bulevar Patrijarha Pavla …

  • Soba: 2.5
  • 2,889 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,050 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,718 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2