Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

* Sremska Kamenica *

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,059 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

111,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1981
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 111,200 €
  • Cena po m2 : 2059.26 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Nudimo Vam renovirane stan na samo 2 minuta od fakulteta Eduscons. Stanovi se nalaze u mirnoj ulici u centru Sremske Kamenice. U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Ovaj stan se sastoji od dnevne sobe koja će cela biti u portalima, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase sa koje se pruža pogled na Frušku Goru. Grejanje na gas po utrošku (troškovi grejanja samo u sezoni). Lokacija odlična - u neposrednoj blizini marketi, autobuska stanica, škola, apoteka. Svi stanovi su uknjiženi i bez tereta. USELJIVO KRAJEM 2025. GODINE. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

109,180 €

Kej – Renovirana garsonjera 34 m², idealna za život ili izdavanje…

  • Soba: 0.5
  • 3,211 €/m2
  • 34 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

115,000 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,556 €/m2
  • 45 m2

 54m2 dvosoban sa terasom i st

111,240 €

 54m2 dvosoban sa terasom i staklenim portalom (pogled na Dunav i Ns).PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

114,650 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

110,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,638 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

115,540 €

Na prodaju su moderni poslovni prostori u suterenu zgrade u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je …

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 41 m2