Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

* Sremska Kamenica *

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,308 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

60,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1980
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 60,000 €
  • Cena po m2 : 2307.69 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: pr/3

Nudimo Vam renovirane stan na samo 2 minuta od fakulteta Eduscons. Stanovi se nalaze u mirnoj ulici u centru Sremske Kamenice. U pitanju je manji stambeni objekat sa 7 stanova različitih struktura. Ovaj stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene opremljene kuhinje, kupatila i terase. Dvorišno je orjentisan. Grejanje na gas po utrošku (troškovi grejanja samo u sezoni). Lokacija odlična - u neposrednoj blizini marketi, autobuska stanica, škola, apoteka. Svi stanovi su uknjiženi i bez tereta. USELJIVO KRAJEM 2025. GODINE. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

53,520 €

Novi Sad, Veternička rampa - Jednosoban garažni stan 27m2 …

  • Soba: 1.0
  • 1,982 €/m2
  • 27 m2

Bačka Palanka Čelarevo

60,770 €

  • Soba: 2.0
  • 1,147 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

51,500 €

Adice-Kamenjar-Useljiv Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 u Prizemlju-kupovina za Gotovinu-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,515 €/m2
  • 34 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

62,400 €

Petrovaradin - garsonjera od 25m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 0.5
  • 2,600 €/m2
  • 24 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.

59,300 €

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,521 €/m2
  • 39 m2