Novi Sad - Detelinara

* Novi Sad - Detelinara *

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,687 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1976
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2686.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Prodajemo uknjižen, dvosoban stan u ulici Milenka Grčića na Detelinari. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Uknjiženo 1/1 mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 i Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

118,450 €

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad ID#9568…

  • Soba: 1.5
  • 2,961 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

121,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,648 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

117,420 €

Agencija Moj Dom prodaje lux stan na fenomenalnoj lokaciji kako za život tako i za iznajmljivanje! Stan je renoviran i nije potrebno ulaganje .Vredi…

  • Soba: 1.5
  • 3,558 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Centar

117,400 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,089 €/m2
  • 38 m2