Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

*Petrovaradin-Preradovićeva-parking-povrat PDV-a*

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,471 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

143,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1972
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 143,300 €
  • Cena po m2 : 2470.69 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/3

*Odlična ponuda* Prodajemo nov, neuseljavan stan u Preradovićevoj ulici. Odličan raspored, mogućnost kupovine putem stambenog kredita, povrat PDV-a. Parking mesto-7000e. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

140,160 €

Prodaja stana Novi Sad-Podbara, 48m2-Odlična zgrada ID#11338…

  • Soba: 2.0
  • 2,920 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

137,600 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, 43.00m2, 137600 eur ID#11141…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

146,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,400 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

142,150 €

Na prodaju je odličan jednoiposoban stan u ulici Branka Bajića u Novom Sadu, na jednoj od najpoželjnijih lokacija za život i investiranje. Stan se…

  • Soba: 1.5
  • 2,901 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Detelinara

133,380 €

NA PRODAJU - Dvosoban duplex stan 54m2 na Novoj Detelinari …

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2