-

* Vrdnik - Novogradnja *

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

120,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1952
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 120,500 €
  • Cena po m2 : 1853.85 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/5

Nudimo Vam odličan stan za investiciju ili život. Stan se nalazi u komplesku zgrada u samom centru Vrdnika na 500m od banje. Kompleks se sastoji od 6 zgrada, a Vaši stanovi se nalaze u prvoj lameli koja je planirana da bude gotova do kraja 2025. Svaka zgrada će posedovati recepciju. U sklopu kompleksa će biti zgrada sa bazenom, spa centrom i teretanom. Moderno opremljena zgrada. Stan se nalazi na 4. spratu, nije poslednji u zgradi sa liftom. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Poseduje, dve spavaće sobe, kupatilo, dnevnu sobu sa uvučenom kuhinjom i terasu. Podno je grejanje, na gas. Niski troškovi. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

122,515 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,917 €/m2
  • 42 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

114,950 €

Petrovaradin - jednoiposoban stan 45m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 1.5
  • 2,554 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

127,980 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,803 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Novi Sad-Nova Detelinara,prodaje se stan u odlicnom stanju.Parking u dvoristu zgrde.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

115,400 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,404 €/m2
  • 48 m2