-

* Vrdnik - Novogradnja *

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 1,853 €/m2
  • Površina: 34 m2
PRODAJA

63,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1951
  • Površina : 34 m2
  • Cena : 63,000 €
  • Cena po m2 : 1852.94 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/5

Nudimo Vam stan koji je odlična investicija. Stan se nalazi u kompleksu koji je u izgradnji, kompleks će posedovati 6 stambeno-poslovnih zgrada, svaka zgrada će imati recepciju i u sklopu kompleksa će biti spa centar i bazen. Kompleks se nalazi u samom centru Vrdnika na 500m od banje. Svaka zgrada će biti opremljena smart home sistemom. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, kupatila i terase koja ima pogled na Frušku goru. Grejanje je podno na gas. Niski troškovi Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

56,650 €

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari…

  • Soba: 0.5
  • 2,360 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Grbavica

70,000 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,800 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

67,980 €

Adice-Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,700 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

72,100 €

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokac…

  • Soba: 1.5
  • 1,803 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

65,000 €

PRODAJE SE – prelepa, potpuno opremljena garsonjeraU ponudi je moderna i funkcionalna garsonjera, smeštena u dvorišn…

  • Soba: 0.5
  • 2,321 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2