-

* Vrdnik - Novogradnja *

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,853 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

87,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1949
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 87,100 €
  • Cena po m2 : 1853.19 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/5

Nudimo Vam odličan stan za investiciju ili život. Stan se nalazi u komplesku zgrada u samom centru Vrdnika na 500m od banje. Kompleks se sastoji od 6 zgrada, a Vaši stanovi se nalaze u prvoj lameli koja je planirana da bude gotova do kraja 2025. Svaka zgrada će posedovati recepciju. U sklopu kompleksa će biti zgrada sa bazenom, spa centrom i teretanom. Moderno opremljena zgrada. Stan se nalazi na 4. spratu, nije poslednji u zgradi sa liftom. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Poseduje, jednu spavaću sobu, kupatilo, dnevnu sobu sa uvučenom kuhinjom. Podno je grejanje, na gas. Niski troškovi. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

92,300 €

BAČKA PALANKA, CENTAR …

  • Soba: 2.0
  • 1,648 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

80,750 €

Na prodaju garsonjera na Bulevaru Evrope – odlična lokacija, prelep pogled, terasa Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera na jednoj od najtra…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 28 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2

82,950 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2…

  • Soba: 1.0
  • 2,370 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

84,000 €

Novi Sad - Centar, prodaje se garsonjera od 24m2 u prizemlju, useljiva, uknjižena 1/1. Garsonjera je kompletno renovirana ( komplet instalacije, pod…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Na prodaju dvosoban stan na Grbavici, 47m2, 95790e…

  • Soba: 2.0
  • 2,038 €/m2
  • 47 m2