Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Klisa

82,400 €

NOVI SAD.KLISA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Liman 2

221,450 €

NOVI SAD. LIMAN II.ČETVOROSOBAN STAN.KOMPLET RENOVIRAN.DVOSTRANO ORIJENTISAN.U BLIZINI ŠTRAND, FAKULTETI,SPENS, PROMEN…

  • Soba: 4.0
  • 3,119 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

153,500 €

NOVI SAD .GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,411 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Grbavica

164,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,567 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

• Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

140,250 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,506 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Grbavica

320,550 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Grbavica

317,900 €

• Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Grbavica

146,300 €

• Soba: 2.0
  • 3,402 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Grbavica

168,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,900 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,900 €

• Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,659 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,000 €

• Soba: 3.5
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

122,000 €

• Soba: 1.5
  • 2,711 €/m2
  • 45 m2