Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

166,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,583 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

166,400 €

• Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

166,650 €

• Soba: 3.0
  • 2,604 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

105,900 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,583 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

• Soba: 3.0
  • 2,583 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Podbara

86,800 €

NOVI SAD.PODBARA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,100 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Podbara

148,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,151 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Podbara

114,650 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,099 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

124,600 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,115 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

120,650 €

• Soba: 2.0
  • 3,094 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

205,150 €

• Soba: 3.0
  • 3,108 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Podbara

193,500 €

• Soba: 3.0
  • 3,121 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Podbara

193,800 €

• Soba: 3.0
  • 3,126 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

• Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

• Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2