Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

132,325 €

Sremska Kamenica. 45m2. Dvosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,941 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

152,400 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 3.0
  • 2,498 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

226,600 €

Troiposoban stan u izgradnji, moderna vila, prostrana terasa + gratis parking!…

  • Soba: 3.5
  • 2,158 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Podbara

269,350 €

NOVI SAD, PODBARA, ČETVOROSOBAN STAN, (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,835 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

137,200 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

154,500 €

NOVI SAD.CENTAR.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 4,066 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.ČETVOROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,433 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,700 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Cara Dušana

309,000 €

NOVI SAD.CARA DUŠANA.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,679 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,900 €

NOVI SAD.BULEVAR. DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,323 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Kej

257,500 €

NOVI SAD.KEJ.TRSOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,679 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Salajka

171,800 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,420 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

142,150 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.POLU NAMEŠTEN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,895 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

123,900 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,636 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Podbara

133,900 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2