Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Vidovdansko naselje

213,210 €

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga. …

  • Soba: 5.0
  • 1,904 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

213,210 €

• Soba: 4.5
  • 1,938 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Socijalno

247,200 €

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Veternk

170,050 €

PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA 103m2 U NOVOGRADNJI – VETERNIK …

  • Soba: 5.0
  • 1,651 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan …

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

133,380 €

NA PRODAJU - Dvosoban duplex stan 54m2 na Novoj Detelinari …

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

209,230 €

Sremska Kamenica. 74m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,827 €/m2
  • 74 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,940 €

Sremska Kamenica. 71m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,830 €/m2
  • 71 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

260,170 €

Sremska Kamenica. 96m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 4.0
  • 2,710 €/m2
  • 96 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

143,200 €

Sremska Kamenica. 49m2. Dvosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,922 €/m2
  • 49 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

132,325 €

Sremska Kamenica. 45m2. Dvosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,941 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

152,400 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 3.0
  • 2,498 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

226,600 €

Troiposoban stan u izgradnji, moderna vila, prostrana terasa + gratis parking!…

  • Soba: 3.5
  • 2,158 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Podbara

269,350 €

NOVI SAD, PODBARA, ČETVOROSOBAN STAN, (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,835 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

137,200 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,854 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

154,500 €

NOVI SAD.CENTAR.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 4,066 €/m2
  • 38 m2