Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

188,230 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 73 m2 u izgradnji …

  • Soba: 2.5
  • 2,578 €/m2
  • 73 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

214,780 €

Petrovaradin - Troiposoban stan 80 m2 u izgradnji …

  • Soba: 3.5
  • 2,685 €/m2
  • 80 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

157,250 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,069 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Banatić

147,290 €

Dvosoban stan 55 m² u Banatiću – idealan za život ili izdavanje …

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

88,580 €

Novi Sad, Podbara - Jednoiposoban stan 35 m2 za kredit za mlade …

  • Soba: 1.5
  • 2,531 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

195,700 €

Bulevar Evrope, 65m2. Trosoban stan+garažno mesto ! …

  • Soba: 3.0
  • 3,011 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajlovo

86,850 €

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 2,068 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajlovo

160,352 €

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, komforan četvorosoban stan na mirnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 1,865 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Sajlovo

58,020 €

Novi Sad, Sajlovo - Jednoiposoban stan + dvorište 40-50 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,813 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Podbara

174,070 €

DVOIPOSOBAN STAN NA PODBARI- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Grbavica

309,000 €

Prodaja prelepog četvorosobnog stana na Grbavici! 112m2. Uknjižen! …

  • Soba: 4.0
  • 2,759 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

162,900 €

Centar, fenomenalan dvosoban stan-49m2-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 3,394 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

FENOMENALAN JEDNOSOBAN SALONSKI STAN U CENTRU – KEJ- izuzetna ponuda …

  • Soba: 1.0
  • 4,463 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Novo Naselje

139,050 €

Stan sa dušom u najlepšem delu Novog naselja …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,100 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Komforan dvosoban stan …

  • Soba: 2.0
  • 3,243 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

FENOMENALAN ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU NOVOG SADA- izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2