Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,980 €

Prodajemo trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja ID#11628…

  • Soba: 3.0
  • 2,672 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Grbavica

170,000 €

Na prodaju dvoiposoban stan, Grbavica ID#11638…

  • Soba: 2.5
  • 3,269 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

115,500 €

Prodaja stana- jednosoban - Bulevar Oslobođenja ID#11649…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Futog

62,100 €

Futog-Lep Dvosoban stan 35 m2 u Prizemlju- Izgradnja--065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,774 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Futog

99,800 €

Futog-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Futog

178,450 €

Futog-Veliki Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Centar

463,000 €

SALONSKI STAN U CENTRU-BLIZINA DUNAVA I PARKA…

  • Soba: 4.0
  • 3,534 €/m2
  • 131 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

132,000 €

* Novi Sad - Panoramski pogled *…

  • Soba: 2.5
  • 2,933 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

169,500 €

Trosoban stan na prodaju – Novosadski sajam, odlična lokacija…

  • Soba: 3.0
  • 2,457 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Grbavica

175,000 €

Potpuno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici sa velikom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 3,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

195,900 €

Noviji trosoban stan 65m² sa parking mestom – Bulevar Evrope…

  • Soba: 3.0
  • 3,014 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

123,600 €

Namešten dupleks na top lokaciji – odlična cena!…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet

80,300 €

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 1,515 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

187,460 €

Bulevar Oslobođenja/Centar, 73m2, parking za stanare!…

  • Soba: 3.0
  • 2,568 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Adice

78,280 €

Prodaje se stan u Čerevićkoj ulici, bez ulaganja, niski računi. Uknjižen 1/1, bez tereta. Kontakt: 063/744-5379…

  • Soba: 1.0
  • 2,699 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,100 €

Prodaje se garsonjera u Petrovaradinu, na visokom prizemlju. Grejanje na gas, nema terasu. Opremljena, pogodna kao inves…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 25 m2