Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,500 €

Izgradnja-cena sa pdv-om,Bulevar Patrijarha Pavla-kupovina 24 rate/kredit ✅ ID#11457…

  • Soba: 3.0
  • 42 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,500 €

Izgradnja-cena sa pdv-om, Novo Naselje- 24 rate/kredit ✅ ID#11462…

  • Soba: 3.0
  • 35 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

185,200 €

Prodaja Stan 3.0: Novi Sad-Podbara- Gra-vet - Pronix ID#11463…

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Adice

136,475 €

Stan na prodaju, Adice, Dvoisposoban, 51m2-Poseduje svoje uređeno dvorište. ID#11472…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

201,880 €

Prodaja dvosobnog stana u blizini Bulevara ID#11475…

  • Soba: 2.0
  • 3,605 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Prodajemo stan- Novo Naselje, Novi Sad ID#11511…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

121,500 €

Stan u Petrovaradinu, 42m2, Namešten-Mogućnost kupovine garažnog mesta ID#11548…

  • Soba: 1.5
  • 2,893 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Banatić

143,000 €

ODLIČAN DVOSOBAN 55m2 -BANATIĆ ID#11572…

  • Soba: 2.0
  • 2,600 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Veternk

125,000 €

Prodaja-88m2-Veternik ID#11573…

  • Soba: 3.0
  • 1,420 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Grbavica

166,000 €

Prodaja-dvoiposoban-54m2-grbavica ID#11577…

  • Soba: 2.5
  • 3,074 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

180,000 €

Prodaja stana, Centar, Jednoiposoban-Parking za stanare ID#11607…

  • Soba: 1.5
  • 4,615 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Centar

123,000 €

Prodaja stana-Podbara, 41m2 ID#11608…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

93,500 €

Prodaja garsonjera-25m2, Nova, Dvorišno orijentisana ID#11609…

  • Soba: 0.5
  • 3,740 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Detelinara

280,000 €

Izdavanje nameštenog četvorosobnog stana na Novoj Detelinari ID#11614…

  • Soba: 4.0
  • 3,500 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Kej

250,000 €

Prodaja trosobnog stana, Kej, 71m2 ID#11616…

  • Soba: 3.0
  • 3,521 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,980 €

Prodajemo trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja ID#11628…

  • Soba: 3.0
  • 2,672 €/m2
  • 64 m2