Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adice

64,000 €

Prodaja-jednoiposoban-26m2-Adice ID#11388…

  • Soba: 1.5
  • 2,462 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

182,400 €

Adamovićevo-kompletno renoviran dvosoban 64m2 ID#11389…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

156,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN-ADAMOVIĆEVO NASELJE 55m2 ID#11390…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

120,000 €

Prodaja-Garsonjera-32m2-renovirana-nameštena-Centar ID#11393…

  • Soba: 0.5
  • 3,750 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,650 €

Izgradnja-cena sa pdv-om, Novo Naselje- 24 rate/kredit ✅ ID#11401…

  • Soba: 2.0
  • 62 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,500 €

Izgradnja-cena sa pdv-om, Novo Naselje- 24 rate/kredit ✅ ID#11404…

  • Soba: 4.0
  • 28 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,500 €

Izgradnja-cena sa pdv-om, Novo Naselje- 24 rate/kredit ✅ ID#11405…

  • Soba: 4.0
  • 23 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,830 €

Izgradnja-cena sa pdv-om,Bulevar Patrijarha Pavla-kupovina 24 rate/kredit ✅ ID#11421…

  • Soba: 1.0
  • 105 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Novo Naselje

2,500 €

Izgradnja-cena sa pdv-om, Novo Naselje- 24 rate/kredit ✅ ID#11424…

  • Soba: 3.0
  • 42 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,500 €

Izgradnja-cena sa pdv-om,Bulevar Patrijarha Pavla-kupovina 24 rate/kredit ✅ ID#11428…

  • Soba: 3.0
  • 40 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,500 €

Izgradnja-cena sa pdv-om,Bulevar Patrijarha Pavla-kupovina 24 rate/kredit ✅ ID#11430…

  • Soba: 4.0
  • 32 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,650 €

Izgradnja-cena sa pdv-om,Bulevar Patrijarha Pavla-kupovina 24 rate/kredit ✅ ID#11451…

  • Soba: 2.0
  • 62 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,500 €

Izgradnja-cena sa pdv-om, Novo Naselje- 24 rate/kredit ✅ ID#11452…

  • Soba: 3.0
  • 40 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Novo Naselje

2,650 €

Izgradnja-cena sa pdv-om,Novo naselje-kupovina 24 rate/kredit ✅ ID#11453…

  • Soba: 2.0
  • 68 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,650 €

Prodaja stanova u izgradnji, Bulevar Patrijarha Pavla- kredit ✅ ID#11454…

  • Soba: 2.0
  • 66 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

2,500 €

Izgradnja-cena sa pdv-om, Novo Naselje- 24 rate/kredit ✅ ID#11456…

  • Soba: 5.0
  • 26 €/m2
  • 95 m2