Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

130,000 €

Prodaja stana-Trosoban, Centar-Stan na dan! ID#11184…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

93,000 €

Prodaja Jednoisposoban-36m2-lift, nadogradnja ,Grbavica ID#11187…

  • Soba: 1.5
  • 2,583 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

259,000 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN DUPLEKS SA PARKING MESTOM ID#11192…

  • Soba: 4.0
  • 2,755 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Detelinara

117,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Detelinara ID#11194…

  • Soba: 2.0
  • 2,489 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Banatić

151,410 €

PRODAJA stan_2.5: 55M2+4,5M2 TERASA-ŽELEZNIČKA STANICA_Banatić ID#11216…

  • Soba: 2.5
  • 2,753 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

155,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Sajam ID#11267…

  • Soba: 2.5
  • 2,870 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Banatić

200,100 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Banatić, Gagarinova, 200100 eur ID#11271…

  • Soba: 3.0
  • 2,900 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

240,000 €

Prodaja petosobnog stana- Novi Sad, Nova Detelinara ID#11297…

  • Soba: 5.0
  • 2,000 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Prodajemo stan-Novi Sad, Bulevar Evrope ID#11308…

  • Soba: 2.0
  • 2,593 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

140,160 €

Prodaja stana Novi Sad-Podbara, 48m2-Odlična zgrada ID#11338…

  • Soba: 2.0
  • 2,920 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

176,130 €

Prodaja trosobnog stana, Podbara. Ekskluzivna ponuda. Garažno mesto. ID#11354…

  • Soba: 3.0
  • 2,936 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

200,000 €

BULEVAR OSLOBOĐENJA - TROSOBAN, 73M2 KOMPLETNO RENOVIRAN ID#11366…

  • Soba: 3.0
  • 2,740 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Liman 4

192,000 €

Prodaja renoviranog dvoiposobnog stana, Liman 4-fasadna cigla ID#11371…

  • Soba: 2.5
  • 3,000 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Detelinara

87,000 €

Prodaja garsonjere-Nameštena, Nova Detelinara-Odmah useljiva ID#11381…

  • Soba: 0.5
  • 3,625 €/m2
  • 24 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

270,000 €

Prodaja stana-Kamenica, 108m2 sa svojim dvorištem, Četvorosoban ID#11382…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 108 m2