Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

189,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA ID#11016…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

169,572 €

TROSOBAN-PDV-KVALITET ID#11033…

  • Soba: 2.0
  • 2,609 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Salajka

127,100 €

Prodaja-Dvosoban, Salajka-41m2, Uknjižen ID#11038…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

152,500 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 63.00m2, 152500 eur ID#11060…

  • Soba: 3.0
  • 2,421 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

206,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 77.00m2, 206000 eur ID#11061…

  • Soba: 3.0
  • 2,675 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Sajmište

218,500 €

ODLIČAN TROSOBAN-RUMENAČKA 95m2 ID#11073…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Liman 1

235,000 €

Prodaja stana-Liman 1, Trosoban, Uknjižen! ID#11098…

  • Soba: 3.0
  • 2,901 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Centar

105,000 €

CENTAR -GARSONJERA 29m2 ID#11108…

  • Soba: 1.0
  • 3,621 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

170,850 €

Prodaja stana-Nova Detelinara, 67m2, Namešten! Uknjižen! ID#11132…

  • Soba: 3.0
  • 2,550 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Novo Naselje

142,140 €

Prodaja dvosobnog stana na Novom Naselju. Renoviran. Namešten. ID#11137…

  • Soba: 2.0
  • 2,961 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

137,600 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, 43.00m2, 137600 eur ID#11141…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

Prodaja stana na Telepu, novogradnja,41m2 ID#11142…

  • Soba: 1.5
  • 2,713 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

100,000 €

TELEP-JEDNOIPOSOBAN-36M2-MOŽE KREDIT ZA MLADE ID#11151…

  • Soba: 1.5
  • 2,778 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Detelinara

115,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Rumenačka, 57.00m2, ID#11162…

  • Soba: 2.5
  • 2,018 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

99,819 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 36.97m2, 99819 eur ID#11167…

  • Soba: 1.5
  • 2,698 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

90,750 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 33.00m2, 90750 eur ID#11169…

  • Soba: 1.5
  • 2,750 €/m2
  • 33 m2