Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

140,000 €

Dvoiposoban stan na Novoj Detelinari ID#10820…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Prodaja stana-Garsonjera, Nova Detelinara, Nameštena-25m2 ID#10842…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Dvoiposoban salonski stan na najlepšoj lokaciji u gradu ! ID#10861…

  • Soba: 2.5
  • 2,955 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

275,680 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 101.00m2, 275680 eur ID#10863…

  • Soba: 4.0
  • 2,730 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

138,000 €

Prodaja Novi Sad-Dvoiposoban na Novoj Detelinari, namešten, 53m2 ID#10875…

  • Soba: 2.5
  • 2,604 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

159,000 €

Prodaje se stan dvosoban 53m2, Bulevar oslobođenja.Uknjižen ID#10881…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

240,900 €

Podbara, Povrat pdv-a, Uknjižen, Useljiv ! ID#10883…

  • Soba: 3.0
  • 3,300 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Grbavica

235,000 €

Grbavica-Prodaja četvorosobnog stana-Duplex, 102m2-Uknjižen ID#10888…

  • Soba: 4.0
  • 2,304 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Sajmište

110,000 €

SAJAM 1.5 stan, 38m2* prazan* ID#10894…

  • Soba: 1.5
  • 2,895 €/m2
  • 38 m2

Sremska Kamenica Ledinci

86,800 €

Prodaja stana- Ledinci, dvosoban ID#10922…

  • Soba: 2.0
  • 1,400 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, 48m2-Parking u dvorištu ID#10950…

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

138,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, Namešten, 49m2-Parking u dvorištu ID#10951…

  • Soba: 2.0
  • 2,816 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

200,000 €

Komforan četvorosoban stan sa pogledom na Telep ID#10970…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

114,700 €

Lux opremljena, Nova garsonjera-28.82m2, Povrat PDV-a-Dodatni sadržaji ID#10984…

  • Soba: 0.5
  • 3,955 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

105,000 €

Prodaja dvosobnog stana na Telepu ID#11003…

  • Soba: 2.0
  • 2,500 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

137,700 €

Lux opremljena, Nova garsonjera-34.33m2, Povrat PDV-a-Dodatni sadržaji ID#11008…

  • Soba: 0.5
  • 4,050 €/m2
  • 34 m2