Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

220,000 €

Odličan, komforan, lux dvosoban stan u Stevana Musića ! ID#10631…

  • Soba: 2.0
  • 4,231 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

98,000 €

ODLIČAN JEDNOSOBAN STAN NA GRBAVICI ! ID#10703…

  • Soba: 1.0
  • 3,063 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja stana-Novosadskog sajma, 75m2 ID#10709…

  • Soba: 2.5
  • 2,254 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

83,000 €

Odličan jednosoban stan na Telepu, za život ili kao investicija !! ID#10731…

  • Soba: 1.0
  • 3,192 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Banatić

219,420 €

Prodaja stana-Duplex, Rumenačka, Četvorosoban-Uknjižen! ID#10736…

  • Soba: 4.0
  • 2,411 €/m2
  • 91 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

165,000 €

Prodaja stana Novi Sad-Petrovaradin, Četvorosoban-82m2 ID#10747…

  • Soba: 3.5
  • 2,012 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Novo Naselje

170,000 €

Novo Naselje-69m2, Dvoiposoban ID#10748…

  • Soba: 2.5
  • 2,464 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 3

143,170 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Liman III, Balzakova, 52.00m2 ID#10755…

  • Soba: 2.0
  • 2,753 €/m2
  • 52 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Petrovaradin ID#10760…

  • Soba: 2.5
  • 2,281 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Centar

300,000 €

Salonski stan u Starom gradu. 93m2. Bez ulaganja. Uknjižen! ID#10769…

  • Soba: 3.0
  • 3,226 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Centar

210,000 €

ČETVOROSOBAN SALONSKI STAN - Pešačka zona* 108m2* ID#10771…

  • Soba: 4.0
  • 1,944 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Socijalno

65,000 €

Prelepa mala garsonjera za život ili investiciju ID#10787…

  • Soba: 0.5
  • 3,611 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Grbavica

190,000 €

Grbavica – Moderan trosoban stan sa prostranom terasom od 20m²! ID#10794…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

89,100 €

Odlična, komplet nameštena garsonjera na Telepu ! ID#10796…

  • Soba: 0.5
  • 3,300 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

166,600 €

NEUSELJAVAN 2.5 STAN, 68m2* ID#10810…

  • Soba: 3.0
  • 2,450 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Centar

291,000 €

PRODAJE SE SALONSKI STAN U SRCU NOVOG SADA. IZUZETNA PRILIKA. UKNJIŽENO ID#10818…

  • Soba: 3.0
  • 3,000 €/m2
  • 97 m2