Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Jugovićevo

97,000 €

JEDNOSOBAN stan na Jugovićevom ID#10368…

  • Soba: 1.0
  • 2,694 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

167,375 €

ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN - TELEP ID#10370…

  • Soba: 3.0
  • 2,989 €/m2
  • 56 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

169,950 €

Četvorosoban stan - Petrovaradin ID#10373…

  • Soba: 4.0
  • 2,266 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

141,110 €

DVOSOBAN stan NOVA DETELINARA ID#10392…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

630,000 €

Prodaja stana* Penthaus-210m2+220m2 krovne terase+gratis garažno mesto! ID#10412…

  • Soba: 4.0
  • 3,000 €/m2
  • 210 m2

Novi Sad Detelinara

86,000 €

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera ID#10476…

  • Soba: 0.5
  • 3,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Grbavica

233,800 €

ODLIČAN DUPLEKS - Grbavica* ID#10488…

  • Soba: 3.5
  • 2,817 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Telep

141,625 €

NOV STAN - Telep* 55m2* ID#10489…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

149,865 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Janka Čmelika, 55.00m2 ID#10504…

  • Soba: 2.5
  • 2,725 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Novo Naselje

87,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Novo Naselje ID#10550…

  • Soba: 1.0
  • 2,719 €/m2
  • 32 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

87,550 €

Sremska Kamenica-Jednoisposoban, Useljivo kraj 2025.godine! ID#10598…

  • Soba: 1.5
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Kej

403,200 €

ČETVOROSOBAN-KEJ ID#10608…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Kej

270,000 €

TROSOBAN-KEJ ID#10609…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,240 €

Sremska Kamenica-Dvosoban, Useljivo kraj 2025.godine! ID#10613…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

346,500 €

Prodaje se salonski stan u centru, površina 173 m2. ID#10624…

  • Soba: 3.0
  • 2,003 €/m2
  • 173 m2

Novi Sad Liman 1

142,000 €

Dvoiposoban stan na Limanu 1 ID#10629…

  • Soba: 2.5
  • 2,958 €/m2
  • 48 m2