Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Prodajemo stan i lokal Grbavica.28m2+41 m2.Funkcija 3.0-an.Uknjižen! ID#10149…

  • Soba: 0.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

153,990 €

Prodaja stana Novi Sad-Dvoisposoban, 64m2 ID#10153…

  • Soba: 2.5
  • 2,406 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Detelinara

277,500 €

ČETVOROSOBAN stan - DUPLEKS 111m2* ID#10160…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Podbara

155,921 €

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* 50m2* Povrat PDV-a ID#10171…

  • Soba: 2.0
  • 3,118 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Podbara

205,595 €

PRODAJA trosobnog stana PODBARA* 68m2* Povrat PDV-a ID#10199…

  • Soba: 3.0
  • 3,023 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

103,968 €

PRODAJA jednoiposobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10201…

  • Soba: 1.5
  • 2,888 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

123,080 €

PRODAJA dvosobnog stana TELEP* 45m2* Povrat PDV-a ID#10205…

  • Soba: 2.0
  • 2,735 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

155,488 €

PRODAJA trosobnog stana TELEP* 59m2* Povrat PDV-a ID#10207…

  • Soba: 3.0
  • 2,635 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

235,284 €

ČETVOROSOBAN stan TELEP* 95m2* Povrat PDV-a ID#10208…

  • Soba: 4.0
  • 2,477 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Podbara

132,425 €

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10209…

  • Soba: 2.0
  • 3,396 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

292,005 €

ČETVOROSOBAN stan PODBARA* 94m2* Povrat PDV-a ID#10212…

  • Soba: 4.0
  • 3,106 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Sajmište

153,470 €

ODLIČAN DVOSOBAN STAN - SAJAM ID#10232…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

290,000 €

Prodajemo četvorosoban stan na Grbavici ID#10238…

  • Soba: 4.0
  • 2,522 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Grbavica

162,740 €

DVOIPOSOBAN STAN - GRBAVICA ID#10255…

  • Soba: 2.5
  • 3,130 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Grbavica

156,460 €

Funkcionalan dvosoban, 49m2- Grbavica ID#10257…

  • Soba: 2.0
  • 3,193 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

166,164 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a* ID#10264…

  • Soba: 3.0
  • 2,556 €/m2
  • 65 m2