Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

91,800 €

• Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

91,800 €

• Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Adice

119,550 €

• Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Adice

121,000 €

• Soba: 2.5
  • 2,086 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Adice

99,000 €

• Soba: 2.0
  • 2,063 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

111,300 €

• Soba: 2.0
  • 2,061 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adice

111,300 €

• Soba: 2.0
  • 2,061 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adice

217,400 €

NOVI SAD. ADICE. ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,070 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Telep

126,000 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,316 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Salajka

150 €

Salajka. Garažno mesto i ostava u novoj zgradi! …

  • Soba: 1.0
  • 12 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Klisa

6,500 €

Novi Sad, Klisa - Poslovni prostor 620 m2 + hala/skladište 335m2 …

  • Soba: 9.5
  • 10 €/m2
  • 620 m2

Novi Sad Grbavica

4,500 €

Ekskluzivan poslovni prostor-lokal na Grbavici, ukupne površine 306m² …

  • Soba: 9.0
  • 15 €/m2
  • 306 m2

Novi Sad Centar

10,000 €

Ekskluzivna poslovna zgrada u centru Novog Sada…

  • Soba: 11.0
  • 10 €/m2
  • 1050 m2

Novi Sad Telep

90 €

Garažna mesta na Telepu - povoljno! …

  • Soba: 1.0
  • 8 €/m2
  • 11 m2