Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

123,000 €

DVOSOBAN -NAMEŠTEN NA DETELINARI ID#11679…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja-dvosoban-41m2-bulevar oslobođenja ID#11692…

  • Soba: 2.0
  • 3,902 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

132,800 €

PRODAJA STANA U NOVOGRADNJI- UZ DOPLATU ZA GARAŽNO MESTO 18m2-TELEP ID#11696…

  • Soba: 2.0
  • 3,239 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

197,600 €

Prodaja trosobnog stana, Bulevar Evrope-76m2 ID#11705…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Liman 1

165,050 €

Prodaja stana-Liman 1-Najtraktivinija lokacija, 62m2, Uknjižen ID#11707…

  • Soba: 2.0
  • 2,662 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Odličan 2.0 stan - PRODAJA- Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad ID#11714…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

188,500 €

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja ID#11721…

  • Soba: 2.5
  • 3,250 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

231,750 €

NOVI SAD. BULEVAR. ČETVOROSOBAN STAN.KOPLETNO NAMEŠTEN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,695 €/m2
  • 86 m2

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.

59,300 €

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,521 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

96,200 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Adice

170,600 €

NOVI SAD. ADICE. TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,080 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Adice

117,700 €

NOVI SAD. ADICE. TROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,065 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

• Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

• Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

91,800 €

• Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

• Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2