Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

824,000 €

Prodaja stana-Centar*Potpuno opremljen-240m2+40m2 garaža-LUX* ID#9820…

  • Soba: 2.5
  • 4,682 €/m2
  • 176 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

95,172 €

PRODAJA DVORIŠNOG UKNJIŽENOG STANA SA GALERIJOM ID#9876…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Železnička stanica

146,260 €

Odličan, dvosoban stan na Bulevaru Jaše Tomića, bez dodatnih ulaganja! ID#9877…

  • Soba: 2.0
  • 2,709 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

149,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja ID#9884…

  • Soba: 2.5
  • 2,614 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

118,450 €

Prodaja stana- Socijalno- jednoiposobna struktura ID#9908…

  • Soba: 1.5
  • 2,755 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

270,000 €

Prodajemo stan- Sajam- 5 spavaćih soba ID#9918…

  • Soba: 6.0
  • 2,269 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Grbavica

191,000 €

Prodaja-Bulevar Cara Lazara- Trosoban stan ID#9932…

  • Soba: 3.0
  • 2,690 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

340,000 €

Telep - Novogradnja- Urbana vila ID#9938…

  • Soba: 5.5
  • 2,500 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Salajka

297,355 €

NOV USELJIV ČETVOROSOBAN STAN* UKNJIŽEN* ID#9945…

  • Soba: 4.0
  • 2,832 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

147,850 €

Prodaja- Dvosobni, Centar* 45m2* Povrat PDV-a ID#9946…

  • Soba: 2.0
  • 3,286 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

330,380 €

Četvorosoban* Izgradnja* Centar* 108m2 ID#9947…

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Kej

128,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA KEJU ID#9948…

  • Soba: 2.0
  • 3,787 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Liman 1

189,500 €

Odličan dvosoban stan na Limanu 1 ID#9950…

  • Soba: 2.0
  • 3,445 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

165,302 €

PRODAJA dvosobnog stana CENTAR* 50m2* Povrat PDV-a ID#9961…

  • Soba: 2.0
  • 3,306 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Liman 2

220,000 €

Prodaja stana- Liman 2, Novi Sad ID#9972…

  • Soba: 3.5
  • 3,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

150,000 €

Prodajemo odličan stan na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad ID#11507…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 56 m2