Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Liman 3

141,750 €

Novi Sad, Liman 3, Odličan stan površine 43m2, na 4.spratu zgrade na Limanu 3, prekoputa Limanskog parka. Uknjižen 1/…

  • Soba: 1.0
  • 3,297 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

299,000 €

Novi Sad, najuži centar grada , prodaje se nov lux, svetao petosoban stan u dva nivoa. Izuzetna nekretnina na prestižn…

  • Soba: 5.0
  • 2,199 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Centar

217,000 €

Novi Sad, najuži centar grada , prodaje se noviji ali dodatno renoviran stan, lux, svetao trosoban stan odličnog raspo…

  • Soba: 3.0
  • 3,191 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Adice

136,500 €

Novi Sad-AdiceFantastican i funkcionalan stan,idealnog rasporeda za porodican zivot.Stan ima dve odvojene spav…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Liman 3

585,000 €

Novi Sad, Liman, u jednoj od najatraktivnijih zgrada na odličnoj lokaciji kod Limanskog Parka, blizini Promenade, Štra…

  • Soba: 4.0
  • 3,824 €/m2
  • 153 m2

Novi Sad Železnička stanica

119,000 €

Novi Sad-Bulevar, prodaje se nadomak SUP-a, na Bulevaru Kralja Petra l, na 7.spratu od 10, uredan jedoiposoban stan od 4…

  • Soba: 1.5
  • 2,429 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

123,600 €

Novi Sad, Novo Naselje, u novijoj zgradi, funkcionalan, svetao, dvosoban stan bez ulaganja. Terasa je zastakljena i funk…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Avijacija

82,400 €

Novi Sad-Avijaticarsko NaseljeNadogradnja sedmog sprata u zgradama od fasadne cigle,Neimar gradnje.U samo 33 k…

  • Soba: 1.5
  • 2,497 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

430,000 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja, Danila Kiša, 122.0 ID#9717…

  • Soba: 4.0
  • 3,525 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Centar

108,150 €

PRODAJEMO-Jednoiposoban, Centar ID#9737…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

123,500 €

PRODAJEMO DVOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE ID#9782…

  • Soba: 2.0
  • 3,088 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Kej

185,400 €

Beogradski kej – stan sa pogledom i garažom ID#9796…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

196,730 €

Odličan, uknjižen, troiposoban duplex na Novoj Detelinari ID#9806…

  • Soba: 3.5
  • 2,429 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Sajmište

169,950 €

Sajam, odlična ponuda ID#9811…

  • Soba: 3.5
  • 1,931 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Centar

350,000 €

Stari Grad- Četvorosoban stan- Novi Sad ID#9814…

  • Soba: 4.0
  • 2,991 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Centar

824,000 €

Prodaja stana-Centar*Potpuno opremljen-240m2+40m2 garaža-LUX* ID#9820…

  • Soba: 2.5
  • 4,682 €/m2
  • 176 m2