Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar Evrope

95,000 €

Novi Sad - Bulevar Patrijaha Pavla ,novogradnja,objekat iz 2016.godine.U maloj kvadraturi,odlično rešen pros…

  • Soba: 1.5
  • 2,969 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Satelit

92,700 €

Novi Sad-SatelitProdaja jednosobnog stana sa odvojenom sobom.Stan je kompletno renoviran,uknjizen i moze sepro…

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

128,500 €

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( korisnih 69m2) sa pripadajućim parking mestom ispred…

  • Soba: 3.5
  • 1,862 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,200 €

Novi Sad, Novo Naselje,očuvan dvoiposoban stan, 79m2, sa prostanim dnevnim bravkom, jednom većom i drugom manjom spava…

  • Soba: 2.5
  • 2,490 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Novi Sad-AdiceOdlican stan sa dve spavace sobe,dnevnom sobom i kuhinjom sa prirodbom ventilacijom.Stan se nala…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Satelit

85,550 €

Novi Sad-SatelitKompletno renoviran jednosoban stan  na Satelitu sa odvojenom kuhinjom.Stan se nalazi na …

  • Soba: 1.0
  • 2,950 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

48,400 €

Novo, uknjiženo kao garaža, idealno za izdavanje (trenutno izdat -mogucnost produzenja izdavanja istom podstanaru) …

  • Soba: 0.5
  • 2,200 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Centar

289,000 €

Novi Sad,Centar, komforan trosoban stan u izvornom stanju,dvostrano orijentisan,na prvom spratu zgrade,dve terase .Zgrad…

  • Soba: 3.5
  • 3,211 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

224,000 €

Prodaje se lep Penthouse četvorosoban stan za prave hedoniste sa krovnom terasom od 60m2 !!!Stan je u urbanoj…

  • Soba: 3.5
  • 2,835 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Telep

61,800 €

Novi Sad-TelepStan u urbanoj vili na dobrom delu Telepa,pa stotina metara od Bulevara Patrijarha Pavla.Interes…

  • Soba: 0.5
  • 1,873 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Satelit

105,100 €

Novi Sad, Satelit, prodaje se renoviran dvosoban stan u odrzavanoj zgradi.Zgrada je u neposrednoj blizini vrtica,nekolik…

  • Soba: 2.0
  • 2,285 €/m2
  • 46 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

108,150 €

Novi Sad, Petrovaradin, prodaje se odličan dvosoban stan koji je vrlo lako moguće preurediti u dvoiposoban . Potrebno …

  • Soba: 2.0
  • 1,833 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

62,830 €

Novi Sad-AdiceJednosoban stan sa parking mestom uknjizen kao garaza(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 1.5
  • 2,417 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

64,400 €

Novi Sad-PetrovaradinJednosoban stan,uknjizen kao garaza sa parking mestom u dvoristu.Rokn zavrsetka radova je…

  • Soba: 0.5
  • 2,576 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,850 €

Novi sad-PetrovaradinJednosoban stan koji se knjizi kao garaza sa parking mestum u dvoristu.Predvidjeni rok za…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

115,900 €

Novi Sad-PetrovaradinJednoiposoban stan na visokom prizemlju.Podno grejanje i parking mesto u dvoristu.Vreme z…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 45 m2