Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

295,610 €

ČETVOROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#9503…

  • Soba: 4.0
  • 2,365 €/m2
  • 125 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,100 €

BULEVAR OSLOBOĐENJA - TROSOBAN STAN ID#9539…

  • Soba: 3.0
  • 2,501 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

247,200 €

Uži centar, stan od 96m2 u ponudi samo kod nas ID#9541…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad- Centar- Četvorosoban salonski stan ID#9561…

  • Soba: 4.0
  • 3,041 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Salajka

159,650 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN 58m2- SALAJKA ID#9562…

  • Soba: 3.0
  • 2,753 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

133,900 €

Bulevar oslobođenja, odličan 2.0 stan ID#9563…

  • Soba: 2.0
  • 2,349 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Centar

118,450 €

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad ID#9568…

  • Soba: 1.5
  • 2,961 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

123,600 €

POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN ID#9583…

  • Soba: 2.0
  • 2,874 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

120,000 €

Prodaja stana- Liman V- Novogradnja ID#9631…

  • Soba: 1.5
  • 2,857 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Liman 4

220,000 €

Prodaja stana-Liman 4, Trosoban, 86m2 ID#9634…

  • Soba: 4.0
  • 2,558 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Kej

306,000 €

Prodaja Stan 3.0: NOVI SAD-Kej, 85m2 ID#9658…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Salajka

103,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN - SALAJKA ID#9660…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

185,000 €

Prodajemo stan- Bulevar Evrope, Novi Sad ID#9678…

  • Soba: 3.0
  • 2,761 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Centar

273,160 €

Salonski stan u srcu Novog Sada ID#9681…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,000 €

Prodaja-dvoiposoban-59m2-Novo Naselje ID#11729…

  • Soba: 2.5
  • 2,492 €/m2
  • 59 m2