Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

86,520 €

Jednosoban stan, CENTAR ID#9211…

  • Soba: 1.0
  • 2,884 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Centar

372,470 €

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN - CENTAR ID#9247…

  • Soba: 4.0
  • 3,130 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Satelit

82,400 €

JEDNOSOBAN STAN NA PRODAJU SATELIT ID#9270…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Podbara

89,000 €

Prodaja STANA ILI POSLOVNOG PROSTORA NA PODBARI ID#9277…

  • Soba: 1.5
  • 2,472 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Centar- dvosoban stan- Novi Sad ID#9312…

  • Soba: 2.0
  • 3,169 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Rotkvarija

278,100 €

Luksuzan, Renoviran, Četvorosoban stan na Bulevaru Kralja Petra I ID#9320…

  • Soba: 4.0
  • 3,234 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Satelit

121,540 €

DVOSOBAN STAN - SATELIT 48m2* ID#9321…

  • Soba: 2.0
  • 2,532 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Socijalno

226,600 €

Prodaje se trosoban stan - Socijalno ID#9336…

  • Soba: 3.0
  • 3,147 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

169,950 €

Dvosoban salonski stan u pešačkoj zoni, uknjižen, 51m2 ID#9338…

  • Soba: 2.0
  • 3,332 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Potpuno opremljen duplex na Novom naselju ID#9370…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

189,000 €

Troiposoban stan na odličnoj lokaciji ID#9428…

  • Soba: 3.5
  • 3,706 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

150,460 €

NOVOGRADNJA-TELEP-PDV ID#9446…

  • Soba: 3.0
  • 2,594 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

113,300 €

Prodaja- Garsonjera- kompleks- Bulevar Evrope ID#9461…

  • Soba: 0.5
  • 3,907 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Kej

164,000 €

Odličan dvosoban stan 58m2 na minut od centra, keja i Dunavskog parka ID#9463…

  • Soba: 2.0
  • 2,828 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prodaja stana Nova Detelinara, Dupleks (84m2+24m2), Dvostrano orijentisan ID#9484…

  • Soba: 5.0
  • 2,452 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

295,610 €

ČETVOROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#9503…

  • Soba: 4.0
  • 2,365 €/m2
  • 125 m2