Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Telep

130,000 €

Prodaje se stan 2.5 Telep 47m2, uknjižen ID#8726…

  • Soba: 2.5
  • 2,766 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

317,450 €

PRODAJA STANOVA ČETVOROSOBAN NOV NEUSELJAVAN POVRAT PDVA retko u ponudi* ID#8773…

  • Soba: 4.0
  • 3,082 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Novo Naselje

441,980 €

PRODAJA STANOVA PETOSOBAN NOV NEUSELJAVAN POVRAT PDVA retko u ponudi* ID#8776…

  • Soba: 5.0
  • 2,695 €/m2
  • 164 m2

Novi Sad Železnička stanica

149,968 €

PRODAJA-Troiposoban duplex, Bulevar Jaše Tomića! ID#8825…

  • Soba: 3.5
  • 1,648 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Telep

281,808 €

NOVOGRADNJA-ČETVOROSOBAN 114m2 SA KROVNOM TERASOM OD 70m2 ID#8878…

  • Soba: 4.0
  • 2,472 €/m2
  • 114 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

158,730 €

TROSOBAN STAN, PETROVARADIN, CENA SA PDV-OM ID#8893…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Banatić

112,300 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Banatić, Bačka, 70.00m2, 112300 eur ID#8899…

  • Soba: 4.0
  • 1,604 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

339,900 €

LIMAN, AVENIJA GARDEN ČETVOROSOBAN NOV NEUSELJAVAN retko u ponudi* ID#8947…

  • Soba: 4.0
  • 3,035 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

179,000 €

Prodaja-44m2, Dvoisposoban ID#8954…

  • Soba: 2.5
  • 4,068 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

198,970 €

Nov troiposoban stan na početku Telepa ID#9049…

  • Soba: 3.5
  • 2,584 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

156,700 €

Bulevar oslobođenja ID#9055…

  • Soba: 2.0
  • 2,487 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

120,510 €

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Betanija

247,200 €

ATRAKTIVNA LOKACIJA TROSOBAN DUPLEKS SA GARAŽOM-17m2 ID#9180…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Novo Naselje

115,000 €

NOVO NASELJE- DVOSOBAN 51m2 ID#9181…

  • Soba: 2.0
  • 2,255 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Centar

86,520 €

Jednosoban stan, CENTAR ID#9211…

  • Soba: 1.0
  • 2,884 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Centar

372,470 €

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN - CENTAR ID#9247…

  • Soba: 4.0
  • 3,130 €/m2
  • 119 m2