Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

155,590 €

Prodaja Stan TROSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8199…

  • Soba: 3.0
  • 2,829 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

228,600 €

Prodaja Stan TROIPOSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8210…

  • Soba: 3.5
  • 2,689 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Satelit

106,090 €

Futoški put ID#8228…

  • Soba: 2.0
  • 2,122 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

170,000 €

PRODAJEMO KOMLETNO NAMEŠTEN 3.0 STAN SA PARKING MESTOM -PETEFI ŠANDORA ID#8272…

  • Soba: 3.0
  • 2,429 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Novo Naselje

118,450 €

PRODAJEMO- Jednoiposoban, Novo Naselje ID#8312…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 46 m2

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPA

53,000 €

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPAONIK ZONED ID#8316…

  • Soba: 0.5
  • 2,120 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Jednoiposoban stan, Nova Detelinara ID#8357…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

123,000 €

Prodaje se dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici; Parking u dvorištu ID#8419…

  • Soba: 2.0
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Veternk

295,000 €

Penthaus, odličan stan u ponudi ID#8434…

  • Soba: 3.5
  • 3,391 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

242,050 €

Adamovićevo, odličan stan ID#8460…

  • Soba: 4.0
  • 2,916 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Grbavica

199,000 €

Četvorosoban, renoviran stan na Grbavici, 100m2, uknjižen ! ID#8461…

  • Soba: 4.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Grbavica

226,600 €

PRODAJA Stan 2.5: Novi Sad-Grbavica, 65m2, u prirodi 78m2 ID#8468…

  • Soba: 2.5
  • 3,486 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

247,200 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD- Centar, 96m2, 247200 e ID#8524…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Liman 3

150,000 €

Prodaje se stan 2.5: NOVI SAD- Liman III, 65.00m2 ID#8540…

  • Soba: 2.5
  • 2,308 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

350,000 €

Stari Grad- Prodaja stana ID#8674…

  • Soba: 4.0
  • 3,125 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Rotkvarija

212,180 €

Odličan dupleks u ponudi Rotkvarija 81m2 ID#8686…

  • Soba: 4.0
  • 2,652 €/m2
  • 80 m2