Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

150,000 €

Prodaja stana u Centru. LUX OPREMLJEN. Uknjižen. ID#6495…

  • Soba: 1.5
  • 3,947 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Centar

125,000 €

Stan u srcu Novog Sada ID#6732…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

143,200 €

Grbavica, Trosoban na prodaju-89m2 cena je 1600/m2! Uknjižen ID#6856…

  • Soba: 3.0
  • 1,609 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Adice

150,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, 51m2 ID#6883…

  • Soba: 1.5
  • 2,885 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

199,500 €

Prodaje se stan na Novoj Detelinari, Tri spavaće sobe, Namešten, Uknjižen ID#6889…

  • Soba: 3.5
  • 2,850 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,000 €

BULEVAR-TROSOBAN! Bulevar oslobođenja, 75m2 ID#7071…

  • Soba: 2.5
  • 2,333 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

257,500 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Bulevar Oslobođenja, Danila Kiša, 130m2+ ID#7106…

  • Soba: 4.0
  • 2,628 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Kej

114,700 €

Prodaja stana u blizini Keja ID#7132…

  • Soba: 1.0
  • 3,100 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Grbavica

161,710 €

Dvosoban Grbavica ID#7236…

  • Soba: 2.0
  • 2,995 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

Prodaja stana-Sajam, Četvorosoban, Renoviran, Uknjižen! 96m2 ID#7324…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Telep

370,800 €

PRODAJA PETOSOBNOG STANA - NOVOGRADNJA ID#7361…

  • Soba: 5.0
  • 2,611 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Telep

171,860 €

Prodajemo Trosoban stan u Novom Sadu.Odličan stan na super lokaciji! ID#7519…

  • Soba: 3.0
  • 2,421 €/m2
  • 71 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

278,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD - Petrovaradin - Sremska Kamenica 100.00m2 ID#7641…

  • Soba: 3.0
  • 2,780 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Centar

304,880 €

Odličan, trosoban, renoviran stan u samom centru grada ! ID#7664…

  • Soba: 3.0
  • 4,120 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Rotkvarija

195,700 €

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697…

  • Soba: 2.5
  • 3,106 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Liman 2

309,000 €

ODLIČNA LOKACIJA, TROIPOSOBAN -ŠEKSPIROVA ID#7707…

  • Soba: 3.5
  • 3,472 €/m2
  • 89 m2