Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,670 €

PRODAJA Stan 3.5: NOVI SAD, Dupleks, Ćirpanova, 80m2, 194670e ID#5815…

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

128,750 €

PRODAJA: Jednoiposoban 50m2, Sremska Kamenica ID#5842…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Salajka

281,190 €

PRODAJA NOVOG NEUSELJAVNOG ČETVOROSOBNOG STANA NA SALAJCI 121m2 ID#5867…

  • Soba: 4.0
  • 2,324 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Sajmište

211,150 €

LUX NAMEŠTEN DUPLEKS - JODNA BANJA ID#5974…

  • Soba: 4.0
  • 2,372 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Satelit

139,050 €

Odličan renoviran dvosoban stan u ponudi na traženoj lokaciji ID#6055…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

170,980 €

Odličan dupleks u ponudi ID#6095…

  • Soba: 3.5
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

205,000 €

RETKOST NA TRŽIŠTU STAN-TRIPLEKS U CENTRU ID#6205…

  • Soba: 3.0
  • 1,798 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Sajmište

278,100 €

Prodajemo luksuzni stan sa garažom - Idealna prilika za investiciju! ID#6215…

  • Soba: 3.0
  • 3,708 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Salajka

164,800 €

ODLIČAN 3.0 STAN- SALAJKA 71m2, 180250e ID#6216…

  • Soba: 2.5
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

125,150 €

DVOSOBAN-DETELINARA ID#6256…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

278,512 €

U srcu Novog Sada salonski stan ID#6258…

  • Soba: 4.5
  • 2,678 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

194,670 €

Ekskluzivna Ponuda:Prelepo Renoviran Dvoiposoban Stan na Bulevaru P. Pavla ID#6266…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Prodajemo stan na Novom Naselju! U stvarnosti kvadrature 81m2. ID#6294…

  • Soba: 3.0
  • 2,533 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Centar

291,490 €

PRODAJA SALONSKOG STANA U CENTRU GRADA 118m2 - RETKOST NA TRŽIŠTU! ID#6402…

  • Soba: 4.0
  • 2,470 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

165,000 €

TROIPOSOBAN-BULEVAR EVROPE-KLJUČ U AGENCIJI ID#6439…

  • Soba: 3.5
  • 2,391 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

267,800 €

Prodaja stana: Centar. Odlična investicija ID#6467…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 80 m2