Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Centar

259,045 €

Novi Sad-Podbara, Marka Miljanova, 95.00m2 ID#3081…

  • Soba: 4.0
  • 2,727 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Liman 4

193,640 €

LIMAN IV.Idealan za porodično stanovanje. Troiposoban, 94 m2. ID#3212…

  • Soba: 3.5
  • 2,305 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Liman 2

216,300 €

Troiposoban, renoviran stan s pogledom na grad. Liman II ID#3394…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Odličan dupleks na Grbavici. 111m2, 180000 eur ID#3772…

  • Soba: 3.0
  • 1,670 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Novo Naselje

139,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novo naselje, Bulevar Jovana Dučića, 61m2 ID#4387…

  • Soba: 3.0
  • 2,279 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Centar

875,500 €

PRELEP NEUSELJAVAN 5.0-an DUPLEKS , KOD DUNAVSKOG PARKA ,224m2. ID#4565…

  • Soba: 5.0
  • 3,908 €/m2
  • 224 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

Prodaje se stan Nova Detelinara 88m2, uknjižen ID#4653…

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Socijalno

169,950 €

Prodaja odličnog dupleksa 93m2 kod Socijalnog ID#4658…

  • Soba: 4.0
  • 1,827 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

216,300 €

Samo kod nas, prodaja luksuzno opremljenog stana, Bulevar Evrope. Uknjižen ID#4734…

  • Soba: 2.5
  • 3,666 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

226,600 €

Lux stan odlična ponuda ID#4815…

  • Soba: 3.0
  • 3,104 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

236,900 €

Vrhunski stan ID#4976…

  • Soba: 4.0
  • 2,603 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Centar

154,590 €

Stan na prodaju – Centar, Kralja Aleksandra, Novi Sad ID#5036…

  • Soba: 2.0
  • 2,620 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Grbavica

113,300 €

PRODAJA JEDNOSOBNOG STANA GRBAVICA ID#5078…

  • Soba: 1.0
  • 3,541 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

133,900 €

Prodaja trosobnog stana u blizini Bulevara evrope, 75 m2 133900 eura ID#5135…

  • Soba: 3.0
  • 1,785 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

242,050 €

PRODAJA Stan 3.0+ garaža: NOVI SAD-Bulevar Evrope, , 87m2, 262650e ID#5199…

  • Soba: 3.0
  • 2,782 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Super ponuda - Prodaje se noviji dvosoban stan na Novoj Detelinari-Novi Sad ID#5237…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2