Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Detelinara

129,000 €

Prodaja, Dvosoban-Detelinara 40m2! ID#12088…

  • Soba: 2.0
  • 3,225 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

122,055 €

Jednoiposoban stan 40m2 - Telep …

  • Soba: 1.5
  • 3,051 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Klisa

385,000 €

* EKSKLUZIVNO U PONUDI - Mali Beograd *…

  • Soba: 4.0
  • 2,484 €/m2
  • 155 m2

Novi Sad Sajmište

175,600 €

Dvoiposoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 8/8…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Liman 3

180,000 €

Liman 3 - odličan dvosoban stan od 52m2 na traženoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,462 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

750,000 €

Prodaja specifične nekretnine- 236 m2 ID#10948…

  • Soba: 5.0
  • 3,866 €/m2
  • 194 m2

Novi Sad Grbavica

145,000 €

Grbavica-Useljiv Namešten Dvosoban stan 44 m2 sa Parkingom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,295 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Liman 3

180,000 €

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55kv na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u između Limana 3 i Limana 4. St…

  • Soba: 2.0
  • 3,273 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

80,860 €

* INVESTICIONA PRILIKA *Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada – Centar …

  • Soba: 1.5
  • 2,788 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

177,500 €

Novi Sad - novo naselje - zgrada od fasadne cigle, prodaje se troiposoban stan od 86m2, uknjižen 1/1. Stan ima odličan raspored, lepa dnevna soba sa…

  • Soba: 3.5
  • 2,064 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Telep

129,800 €

Novi Sad, Telep, Dvosoban …

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

129,780 €

Nov jednoiposoban stan sa pogledom na Frušku goru…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Kej

155,000 €

PRODAJA-Renoviran, dvosoban-Kej, Centar-42m2 ID#11717…

  • Soba: 2.0
  • 3,690 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

182,000 €

Prodaja dvosobnog stana-Kosancic Ivana, 55m2 ID#12075…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

169,440 €

Prodaja dvoiposobnog stana- Sajam ID#9058…

  • Soba: 2.5
  • 3,605 €/m2
  • 47 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,000 €

Na prodaju dvosoban stan, sa fenomenalnim pogledom, u centru Sremske Kamenice. Zgrada se nalazi u lepoj, mirnoj, i zelenilom okruzenoj ulici. Postoji …

  • Soba: 2.0
  • 2,056 €/m2
  • 54 m2