Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

78,300 €

Petrovaradin - jednosoban stan 31m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 1.0
  • 2,526 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

62,400 €

Petrovaradin - garsonjera od 25m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 0.5
  • 2,496 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

62,400 €

• Soba: 0.5
  • 2,600 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Podbara

71,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se jednoiposoban stan od 29m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće…

  • Soba: 1.5
  • 2,448 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Novi Sad - Novo naselje, na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija, između parka, vrti…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

225,055 €

Prodaja trosobnog stana 95 m² kod Sajma – kvalitetna gradnja, fasadna cigla, odlična lokacija Novi Sad Na prodaju prostran trosoban stan površin…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Kamenjar

123,600 €

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Novo Naselje

160,680 €

Novi Sad-Novo naselje, 63.00m2,135450 eur ID#1090…

  • Soba: 2.0
  • 2,550 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Novo Naselje

160,600 €

Uknjiženo*TROSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU ID#1107…

  • Soba: 3.0
  • 2,200 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Trosoban stan na Novom naselju, 70m2, 164800 eura ID#1128…

  • Soba: 3.0
  • 2,354 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

147,290 €

Novi Sad-Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 55m2, 113300 eur ID#1418…

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

185,400 €

Novi Sad-Podbara, Kosovska, 76m2,128750 eur ID#1711…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Novi Sad-Centar, Šumadijska, 48.00m2,123600 eur ID#2094…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

242,050 €

Novi Sad-Nova Detelinara, Janka Čmelika, 113.00m2, 157125 eur ID#2146…

  • Soba: 3.0
  • 2,142 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Centar

515,000 €

SALONSKI STAN, Renoviran, CENTAR Novog Sada. ID#2849…

  • Soba: 4.0
  • 5,365 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

139,050 €

Jednoiposoban namešten stan, Bulevar Evrope. 139050 eura ID#2938…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2