Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

125,145 €

Prodaje se funkcionalan i kompletno opremljen jednoiposoban stan u Petrovaradinu. …

  • Soba: 1.5
  • 2,980 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

DVOSOBAN STAN 45M2 SOMBORSKI BULEVAR U DOBROM STANJU 139 000EU…

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

101,970 €

Novi Sad, odlična prilika za kupovinu izvanredne nekretnine u strogom Centru grada (pešačka zona). NOVO, KOMPLETNO NAMEŠTENO!!!! Odlična investic…

  • Soba: 0.5
  • 4,249 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

165,000 €

Novi Sad, na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog sajma prodaje se trosoban duplex stan od 71m2. Uknjižen 1/1. U donjem delu stana kuhinja sa trpez…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

288,500 €

Novi Sad, Centar - Arhimandrita Jovana Rajića. EKSKLUZIVNO I RETKO NA TRŽIŠTU - IDEALNA PORODIČNA NEKRETNINA U NAJTRAŽENIJOJ ULICI U NOVOM SADU +…

  • Soba: 4.0
  • 2,885 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Grbavica

164,800 €

Novi Sad- Grbavica, prodaje se komforan dvosoban stan od 58m2, uknjižen, useljiv. U ceni stana je i garaža od 12m2 u dvorištu !!! Stan se sastoji …

  • Soba: 2.0
  • 2,841 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

198,790 €

Četvorosoban, namešten- bez ulaganja…

  • Soba: 4.0
  • 2,424 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

190,000 €

Prodaje se prelep stan u novogradnji, na prvom spratu, površine 76m². Stan je kompletno opremljen, neuseljavan i sprem…

  • Soba: 2.5
  • 2,500 €/m2
  • 76 m2

Porodičan stan 82m² – dve teras

237,000 €

Porodičan stan 82m² – dve terase, pogled na Frušku goru, Telep (novogradnja)…

  • Soba: 3.0
  • 2,890 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

159,650 €

Prodajemo kompletno renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je dvorišno orijentisa…

  • Soba: 2.5
  • 2,661 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Na prodaju četvoroiposoban duplex stan površine 120m², sm…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Detelinara

149,350 €

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Novoj Detelinari. …

  • Soba: 2.0
  • 3,178 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Renoviran 2,5-soban stan 59m², Novo Naselje – odličan raspored, sprat 7/11…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Klasičan dvosoban stan na Detelinari …

  • Soba: 2.0
  • 2,429 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

160,060 €

Komforan četvorosoban stan, 74m2!…

  • Soba: 3.5
  • 2,163 €/m2
  • 74 m2